Інвентаризація джерел викидів


Фахівці нашої компанії займаються інвентаризацією викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, більше 20-ти років.
Інвентаризація джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря – це систематизація відомостей про розподіл джерел на території підприємства, кількість і склад викидів, спрямована комплексно на охорону атмосферного повітря. Проводиться у відповідності до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Інструкції №7 від 10.02.95 р. про зміст та порядок складання звіту проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві» . Від внесені до переліку підприєм
Висококваліфіковані фахівці з впевненим стажем роботи в даній сфері визначать організовані та неорганізовані джерела викидів на вашому підприємстві, відберуть проби забруднюючих речовин за допомогою надсучасного обладнання. Згідно нормативних інструкцій та методик підготують звіт по інвентаризації. Нашим кредо є достовірність даних, гарантія проведення робіт в оптимальні терміни і з найвищою якістю.