Послуги

Паспорт місць видалення відходів


Паспорт місця видалення відходів (МВВ) складається нашими спеціалістами відповідно Інструкції. Дані паспорта МВВ, після його затвердження і присвоєння реєстраційного номера, вносяться до реєстру місць видалення відходів відповідно до Порядку ведення реєстру місць видалення відходів.
До місць видалення відходів прирівнюються місця довгострокового (понад 2 роки) зберігання відходів. Паспорт складається за матеріалами інвентаризації МВВ на підставі всього комплексу наявної інформації, включаючи вихідні дані проектів, матеріали виробничої паспортизації відходів (що утворю- валися і видалялися), дані карток і відомостей прибутково-видаткових документів, дані моніторингу та спеціальних робіт, відомості спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами, матеріали постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.
Компанія «Center Ltd» підготує та проведе повний обсяг досліджень, спостережень збір даних про МВВ включаючи лабораторні заміри. Фахівці керуючись специфікацією в даній сфері робіт, підготують паспорт місць видалення відходів та подадуть на реєстрацію у відповідні дозвільні органи.